ЗАЯВА НА ВСТУП У СПАДЩИНУ
Прийняття спадщини
Здійснюємо оформлення всіх видів заяв на вступ до спадщини надійно, якісно і по прийнятним цінам. У нотаріуса можна зробити прийняття спадкування по заповіту та по закону. Зазвичай підготовка та засвідчення заяви триває всього від 25 хв. Нотаріальне оформлення кожної заяви відбувається у нас в точній відповідності до чинного законодавства України. Для вступу до спадщини потрібен мінімальний перелік документів, а саме паспорт + ІДН код спадкоємця.
Консультуємо з усіх питань спадкування, в тому числі щодо прийняття спадщини нотаріальною заявою. Також в нотаріальній конторі можливо відкрити спадкову справу та отримати спадкові свідоцтва на всі види майна. Уточніть скільки коштує засвідчення необхідного нотаріального документу.
Телефонуйте щоб записатися на зручний час прийому. Гарантуємо ввічливе та уважне ставлення, відповідальне й надійне завірення документів.
Як вступити в спадщину заявою?
Оформлення заяви на прийняття спадщини передбачає деякі процедури, які потрібно виконати. Ось, крок-за-кроком, інструкція як зробити заяву:
1. Зверніться до нотаріуса:
Для завірення нотаріальної заяви потрібно звернутися до нотаріусу. Оберіть підходящий день та запишіться телефоном на зручний час прийому в межах графіку роботи нотаріальної контори. Телефонуйте до нас +38(095)8661124, якщо вас цікавить оформлення спадщини досвідченим нотаріусом в Києві.
2. Підготовка заяви:
Фахівець складає текст заяви згідно наданих Вами відомостей. Заява повинна містити інформацію про особу, зокрема, повне ім’я та адресу, а також інформацію про інших відомих осіб, які можуть мати право на спадкування;
3. Підписання заяви:
Після підготовки тексту заяви, заявник може її підписати, а нотаріус завіряє підпис відповідним посвідчувальним написом, згідно встановленої законом форми, а також скріплює гербовою печаткою.
4. Подання заяви:
Після завірення заяви, спадкоємець має надати заяву для долучення до заведеної спадкової справи. Тобто заява повинна бути своєчасно надана в нотаріальний орган, який офіційно відкрив спадкову справу та здійснює ведення цієї спадкової справи.
ⓘ Зверніть увагу, що для підготовки заяви на прийняття спадщини потрібні точні відомості про особу спадкодавця (ПІБ, дата народження, останнє місце проживання)
Які документи потрібні для вступу до спадщини?
Для того, щоб завірити заяву на прийняття спадщини Вам необхідно надати наступні документи: паспорт та ІДН. Документи мають бути дійсні та надані спадкоємцем в належному стані. До речі, в даному випадку розглядається лише перелік документів, необхідних для підготовки зазначеної заяви. Для ведення спадкової справи у нотаріуса, а також для отримання свідоцтв на спадкове майно будуть потрібні також інші документи, зокрема й такі, що стосуються цього майна, а також документи про рідство (якщо немає заповіту). В деяких випадках, якщо документи зіпсовані або втрачені, може бути доцільним звернення до професійного адвоката з питань спадщини.
Заява на прийняття спадщини зразок
Зверніться до нотаріуса для професійної підготовки тексту заяви про прийняття спадщини. Ми допоможемо вам як з підготовкою заяви з нуля, враховуючи всі особливості вашої ситуації та вимоги законодавства, так і з адаптацією вашого готового зразка для належного нотаріального посвідчення.
Досвідчений нотаріус надасть вам необхідні консультації, допоможе розібратися в усіх нюансах процесу та забезпечать швидке та якісну підготовку необхідної заяви. Гарантуємо уважне та ввічливе ставлення, надійність і якість документів.
Які наслідки прийняття спадщини?
Заява на прийняття спадщини є офіційним документом, який заявник подає нотаріусу для подальшого оформлення успадкування та отримання свідоцтв на спадкове майно. Цей документ дозволяє заявнику офіційно заявити про своє право на успадкування та взяти на себе всі відповідні права та обов’язки, незалежно від того, чи відбувається спадкування по заповіту або ж згідно черг спадкування. Нотаріальна заява стосується всіх, без виключення, об’єктів спадкового майна: нерухоме майно, депозити спадкодавця в банку, автомобіль… Завірення такої заяви має важливі правові наслідки.
Зокрема, вступ до спадкування означає, що заявник приймає на себе всі права та обов’язки спадкоємця, в тому числі й зобов’язання відповідати за зобов’язання спадкодавця перед кредиторами (але тільки у межах вартості отриманого майна). Вступ до спадкування може мати певні фінансові наслідки для заявника, наприклад, після отримання свідоцтв про право на спадкове майно, може виникнути зобовʼязання по сплаті податку залежно від ступеню споріднення та цінності отриманого майна. Однак, варто пам’ятати, що заявник має право відмовитися від спадщини, якщо він не бажає приймати на себе всі її права та обов’язки. Така відмова може бути зроблена окремою заявою про відмову.
Заява на вступ до спадщини | Дарницький район
У нотаріуса в Дарницькому районі спадкоємець може зробити заяву про прийняття спадщини у точній відповідності до діючого законодавства України. Вартість оформлення заяви вступ до спадкування, як загалом і інші витрати на оформлення переходу спадкових прав до спадкоємців залежать від особливостей спадкової справи. Розрахувати ціну підготовки та засвідчення необхідного варіанту заяви Ви можете у нотаріуса в зручним способом.
Відкриття спадкової справи у нотаріуса 2025
Своєчасне та правильне засвідчення заяви на вступ до спадкування є важливим етапом процедури оформлення спадщини. Це важливий документ, тому зміст заяви має абсолютно точно відповідати Вашій життєвій ситуації, всім особливостям й обставинам спадкування, а також і наявним документам. Завірена нотаріальна заява має бути долучена до відкритої спадкової справи у встановлений законом строк. Втрата строку може призвести до втрати прав на спадкування.
В місті Києві відкрити спадкову справу Ви можете в нашому нотаріальному офісі. Процедура відкриття спадкової справи оплачується спадкоємцем. Розрахувати ціну заведення спадкової справи Ви можете при зверненні до нотаріуса. Для точного розрахунку бажано надати повну інформацію щодо обставин спадкування та наявних документів, що стосуються спадкового майна.
Також у нотаріуса можливо зробити довіреності і нотаріальні копії необхідних документів.
Маєте намір прийняти спадщину в Києві?
Зверніться до нотаріуса! Оформлюємо заяви наприйняття спадщини по заповіту і по закону!
ПОШИРЕНІ ПИТАННЯ:
Заява про прийняття спадщини
В нотаріальному офісі можливе заведення спадкової справи для спадкування по заповіту та по закону, і подальше одержання свідоцтв на всі види спадкового майна. Вступ до спадкування в порядку черговості спадкування по закону, нотаріальне оформлення успадкування після заведення спадкової справи можливе в нашій нотаріальній конторі в Дарницькому районі Києва.
Процедура оформлення завершується видачею свідоцтв на всі наявні види спадкового майна спадкоємцям по закону, які виконали всі необхідні формальності належним чином і у встановлені законом строки.
Дарницький район | Заява на вступ до спадщини
У нас в офісі можна зробити нотаріальну заяву про вступ у спадщину та всі інші нотаріальні документи, що стосуються нотаріальної процедури спадкування.
За потреби, зверніться до нас для підготовки, оформлення та подання заяви щодо спадкування, а також й всіх інших нотаріальних документів, що стосуються спадкових справ. Внаслідок засвідчення нотаріальної заяви, Ви отримуєте офіційний документ, оформлений у відповідності до норма права – на спеціальному бланку з проставленням гербової печатки. Вступлення у спадкування не обмежується підписанням заяви. Вона також має бути своєчасно додана до спадкової справи.
Нотаріальна контора неподалік від метро Харківська, Вирлиця, Червоний Хутір, Позняки, Осокорки...
Приватний нотаріус по спадщині
У приватного нотаріуса можна зробити нотаріальну заяву про вступ у спадщину та всі інші нотаріальні документи, що стосуються нотаріальної процедури спадкування. Нотаріальна контора у Дарницькому районі допоможе оформити необхідну заяву.
Як прийняти спадщину
При необхідності зверніться до нас для підготовки, оформлення та подання зазначеної заяви, а також всіх інших нотаріальних документів, що стосуються спадкових справ.
Зразок заяви на вступ у спадщину
Оформлення заяви на вступ до спадщини можливе як за зразком наданим заявником, а також можливе складання тексту необхідної заяви за допомогою нотаріуса на Харківському шосе 164.
Вступ до спадщини | Нотаріус Харківське шосе
В нашому офісі нотаріуса на Харківському шосе спадкоємець може підготувати та завірити необхідну заяву. Заява може бути застосована для подальшого подання цієї заяви нам або ж в іншу нотаріальну контору.
Заява про прийняття спадщини ціна
Автоматичний вступ в спадщину
Коли відвідувачі нотаріуса говорять про “автоматичний вступ у спадщину”, зазвичай мають на увазі теж саме, що і під “фактичним приняттям спадщини”, а саме – прийняття спадщини згідно ст. I268 ЦKУ. Якщо Ви “автоматично вступили” до спадщини, то для оформлення Свідоцтв про право на спадщину на всі види спадкового майна необхідно звернутися до нотаріуса, наприклад, до нашої приватної нотаріальної контори.
Якщо Ви проживали та були офіційно зареєстровані разом з спадкодавцем і автоматично вступили до спадкування по закону або по заповіту, то необхідно звернутися до нотаріуса для оформлення спадкової справи та отримання Свідоцтв про право на спадщину на всі види спадкового майна: квартиру, будинок, землю, вклад (рахунок, депозит) в банку, автомобіль та іншого…
Як отримати спадщину з-за кордону
Якщо спадкоємець є громадянином України та проживає за кордоном, то для оформлення заяви на прийняття спадщини він має такі варіанти: В консульській установі: спадкоємець, який проживає за кордоном, бажає прийняти спадщину в Україні, він може оформити заяву на прийняття спадщини через консульський пост України в державі, де він проживає.
В закордонного нотаріуса: заяву на прийняття спадщини також можна оформити у закордонного нотаріуса в країні перебування. Ця процедура вимагає деяких особливостей, тому краще заздалегідь погодити зміст та правову форму заяви з нотаріусом, який веде спадкову справу в Україні. При наявності додаткових запитань звертайтеся за консультацією адвоката по спадщині.
Що робити якщо зіпсовані документи?
ⓘ Увага. У випадку спорів між родичами-спадкоємцями або ж якщо зіпсовано/втрачено документи, пропущено строк, а також при перебуванні за кордонами нашої держави, варто звернутися онлайн/ телефоном до адвоката по спадщині, який спеціалізується на наданні юридичної підтримки спадкоємцям - громадянам, які тимчасово або постійно проживають за межами України.